582 332 691

Triglav pojišťovna

Logo - Triglav pojišťovna

TRIGLAV POJIŠŤOVNA, a.s.

 

Pojišťovna Triglav vstoupila na český trh v roce 2000 jako reprezentant skupiny Triglav Group, která sídlí ve slovinské Lublani. Celá skupina má přibližně 4 800 zaměstnanců.

Roční předpis pojistného všech pojišťoven Triglavu se blíží 1 miliardě EUR. Skupina je v současné době nejsilnější pojišťovací skupinou v jihovýchodní Evropě a svou působnost dále rozšiřuje.

Skupina Triglav

Triglav pojišťovna, je součástí slovinské pojišťovny Zavarovalnica Triglav. Tato pojišťovna již nabízí své produkty na evropském trhu více než 100 let a na Slovinsku patří k největším pojistným společnostem, kde ovládá necelých 42 % trhu s pojištěním.

 

 

Základní údaje

Obchodní firma:   Triglav pojišťovna, a.s. 
Sídlo:   Brno, Brno-město, Novobranská 544/1, PSČ 602 00 
Akcionář:   TRIGLAV INT, holdingová společnost, d.d., Lublaň, Miklošičeva cesta 19, Slovinská republika

Triglav v České republice

Triglav pojišťovna na našem trhu působí od roku 1996, kdy byla zapsána do obchodního rejstříku u Krajského soudu v Brně.  V jejím portfoliu nalezneme pouze neživotní pojištění. Konkrétně tedy pojištění majetku, vozidel, cestovní pojištění a pojištění odpovědnosti.

GENERÁLNÍ ŘEDITELSTVÍ A OBLASTNÍ AGENTURA BRNO:

Novobranská 544/1 
602 00 Brno 
tel: +420 542 425 000 (info linka), +420 542 425 032 (generální ředitelství)

Produkty Triglav pojišťovny

 

POVINNÉ RUČENÍ

Pro motoristy nabízí Triglav jednu variantu povinného ručení. Povinné ručení od Triglav pojišťovny se honosí vysokými pojistnými limity a kvalitně vypracovaným systémem bonusů za bezeškodní průběh. Pojistné limity jsou 35 milionů korun pro variantu BASIC a 70 milionů pro variantu EXCLUSIVE. Zdarma jsou pak pro klienty připraveny úrazové pojištění řidiče, pojištění právní ochrany pojištěného a asistenční služba na území Evropy.

 

 

HAVARIJNÍ POJIŠTĚNÍ

Triglav umožňuje svým klientům výběr ze 3 typů havarijního pojištění podle rozsahu pojistné ochrany. Součástí havarijního pojištění je zdarma asistenční služba s rozsahem na území Evropy.

 

 

CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ

Triglav nabízí cestovní pojištění s asistenční službou včetně krátkodobého pojištění na 7, 12 nebo 30 dnů, které lze sjednat pouze online.

 

 

POJIŠTĚNÍ MAJETKU

Klienti mohou uzavřít pojištění domácnosti s asistenční službou a také pojištění domu, bytu a dalších nemovitostí s asistenční službou. Specialitou Triglavu je pojištění podnikatelů. V rámci produktu P-01 lze uzavřít v jedné smlouvě pro malé a střední podnikatele pojištění majetku, technických rizik, pojištění obecné odpovědnosti za škodu včetně vady výrobku, odpovědnosti dopravce i pojištění odpovědnosti z výkonu vybraných profesí.

Triglav nabízí také stavebně montážní pojištění, pojištění zdravotnických zařízení a pojištění měst a obcí. Zvláštním produktem je pojištění bytových domů, které je vhodné pro společenství vlastníků, bytové družstvo i pro fyzickou osobu. Pojištění se vztahuje na živelní pohromy i odpovědnost z vlastnictví nemovitosti.

Pro partnery

Spolupráce