582 332 691

Generali pojišťovna

 

 

Generali Pojišťovna, a.s.

 

 

Generali Pojišťovna, a.s.

Pojišťovna Generali je skutečně veliký  pojišťovací ústav, který dává práci přibližně třem tisícům lidí v ČR.

Generali pojišťovna velice dbá na kvalitu svých pojistných produktů a snaží se poskytovat ve všech ohledech dokonalý servis.

Generali disponuje obsáhlou sítí svých poboček i zastoupení a je tak snadno dostupná lidem v celé České republice. Svůj rozsáhlý pojistný program, jenž zahrnuje pojištění motorových vozidel, majetku, osob, odpovědnosti nebo průmyslových a podnikatelsýkch rizik, poskytuje Generali pojišťovna prostřednictvím nejen vlastních zaměstnanců, ale i skrze  makléřské společnosti. 

 

Obchodní firma: Generali pojišťovna, a.s.

Sídlo:                     Praha 2, Bělehradská 132

IČ:                           618 59 869

Telefon:                 844 188 188

Od roku 1993 působí Generali  v České republice,  stala jednou z nejspolehlivějších a nejsilnějších tuzemských pojišťoven. V lednu roku 1995 se z Generali stala akciová společnost a organizační struktura pojišťovacího koncernu Erste Allgemeine Versicherungs AG se transformovala do Generali Pojišťovny, a.s.. 

Další významnou událostí v historii Generali bylo převzetí Zürich pojišťovny, což se událo přesně na začátku roku 2003. Tímto krokem Generali docílila posílení pozic zejména v oblasti neživotního pojištění. Z klíčových momentů v historii pojišťovny Generali pak ještě stojí za vypíchnutí vstup pojišťovny do mezinárodního pojišťovacího velikána Generali PPF Holding, což se stalo v roce 2008

 

Produkty a služby Generali pojišťovny:

·  POJIŠTĚNÍ VOZIDEL

● Povinné ručení
● Havarijní pojištění

·  CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ

● Pojištění léčebných výloh 
● Úrazové pojištění 

· POJIŠTĚNÍ MAJETKU

● Pojištění domácnosti
● Pojištění nemovitosti
● Pojištění odpovědnosti 

 ŽIVOTNÍ  POJIŠTĚNÍ

 POJIŠTĚNÍ PODNIKATELSKÝCH RIZIK

Dokumenty

Spolupráce

Povinné dokumenty

Etický kodex