582 332 691

20 let zkušeností

20 ti leté zkušenosti

Za 20 let naší činnosti , jsme se  potkali s kde čím.

Tak jen pár příkladů.

1-pojištěn skladový areál pojišťovacím zprostředkovatelem nejmenované pojišťovny, po povodni likvidátor pojišťovny prohlásil, že ve smlouvě nejsou zahrnuty povodně, jen vodovodní hydranty apod. Klient žil v domnění , že povodně pojištěné má.

Klient škodu nedostal zaplacenou z důvodu špatné smlouvy.

Zprostředkovatel vynechal rizika, aby smlouva byla levnější a on získal klienta.

2-Po roce na ten samý areál přišly kroupy velikosti cca 2-3cm zničily střechu skladu. Likvidátor prohlásil, že nemají pojištěné kroupy. Majitel likvidátora málem vynesl v zubech.

Za toto ale nemohl likvidátor, ale zprostředkovatelem nejmenované pojišťovny, který smlouvu připravil.

Klient škodu nedostal zaplacenou z důvodu špatné smlouvy.

Opět nedostatečně zahrnutá rizika ve smlouvě.    

No hlavně že to bylo levné!!!

Vždy si řádně prostudujte pojistnou smlouvu, nenechte se zmást výhodnou cenou, slevou jen pro vás a podobně.

3-pojištěn rodinný dům, v době kdy byl vázán hypotékou byl pojištěn, v době kdy skončila hypotéka skončila i pojistná smlouva a majitelé již novou pojistnou smlouvu neuzavřeli. Šetřili!!! Ušetřili asi 3 000,-Kč  Tři měsíce na to vyhořeli.

4-Provozovatel autobusové dopravy i přes opakované upozornění, ne a ne připojistit si čelní skla u autobusů. Jednoho dne mu jedno sklo prasklo, údajně od druhého vozidla. Ten si ale nebyl ničeho vědom tak škodu nepřiznal. Provozovatel autobusu zaplatil za sklo asi 80 000,-Kč. Po půl roce prasklo další sklo a pak ještě jedno. Celkem během dvou let zaplatil přes 200 000,-Kč ale sklo si nepojistí prý je to moc drahé. Dodnes se raději dohaduje s pojišťovnami.

5-Velká kamionová doprava přes naše výtky aby to nedělali,vypověděla havarijní pojištění. Asi po půl roce jim shořela celá souprava. Škoda cca 500 000,-Kč

6-Další nákladní autodoprava platila každý rok za havarijní pojištění cenu jako za nová vozidla. Zprostředkovatelem nejmenované pojišťovny majiteli tvrdil, že má to nejvýhodnější pojištění. Po přepočítání jsme majiteli ušetřili 145 000,-Kč na ročním pojistném za havarijní pojištění a 22 000,-Kč na majetkovém pojištění. Celková úspora 167 000,-Kč.

6-Také jsme narazili na autodopravu , kde měli asi 10 vozidel pojištěno 2x u dvou pojišťoven. A platili a platili.  Prostě jim  zprostředkovatel sjednal nové smlouvy , ale o výpověď starých smluv se již nestaral. Je to neskutečné ale je to tak.

7-Proto znovu doporučuji, čtěte řádně to co podepisujete, pojištění svěřujte zkušeným makléřům, kteří vědí o čem mluví, mají zkušenosti, vyberou vám kvalitní pojištění z několika pojišťoven, postarají se vám o převody výpovědi a vše co k tomu patří.

8-Inzerci tvaru POŠLETE SMS NAPŘ  ŠKODA FABA 1,2  my vám obratem pošleme cenu-ignorujte, z těchto údajů vám nikdo nedokáže vypočítat pojistné.

9-Přihlížejte i na asistenční služby které vám pomohou v nouzi na cestách, budete li mít poruchu, píchnete li pneumatiku, dojde li vám benzín,nafta nebo i složitější poruchu. Já osobně při vánočním shonu si pustil do nafty 17 litrů benzínu. Zavolal jsem asistenční službu ta mne zdarma odvezla do servisu kde se o mne postarali a  řekli mi, pokračoval li bych v jízdě stálo by mě to přes 100 000,-Kč za opravu palivového systému.

Atd. atd.................. 

Proto doporučuji: Svěřte se odborníkům!!!

Dokumenty

Spolupráce

Povinné dokumenty

Etický kodex